BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Bu büyük skandalı geçiştiremezsiniz

Medyamızın hep beraber üzerine yattığı ve görmezden geldiği bir konu daha var. Son iki yazıdır ifşa ettiğim FETÖ'cü Eyüp Can'la Ertuğrul Özkök'ün Londra'da yaptığı görüşme. Bu yazılar üzerine Demirören Medya'nın en tepe ismi benimle temasa geçti. "Kanıt var mı?" diye sordu ve "bu doğruysa gereğini yaparım" dedi.
Özkök'e bu görüşme soruldu ve inkâr etmedi. Zaten son yazımda dediğim gibi Özkök yüksek profilli bir gazetecidir ve gerçeği inkâr etmez. Eyüp Can ile Özkök görüşmesi asla es geçilemez. Hakkında kırmızı bülten ve iki ayrı davadan tutuklama kararı olan FETÖ'cü Eyüp Can'la görüşmek her şeyden önce ayıptır.
Tekrar yazıyorum: "Evet yeniden söylüyorum ki Ertuğrul Özkök Fetullahçı terörist Eyüp Can ile 15 Temmuz 2016 ihanetinden sonra Londra’da hem de birkaç defa görüşmüştür. Bu asla hoş görülemez bir skandaldır. Ayrıca WhatsApp, FaceTime gibi imkânlarla da Can ile iletişimde olmuştur ve bu teröriste hep moral destek vermiştir. Kapatılmış bir gazetenin internet sitesinde hâlâ kimsenin okumadığı yazıları çıkan ve yaşayan bir ölü olduğu için ismini vermediğim bir gazeteciye 'Sakın Eyüp aleyhine bir daha yazma' diye talimat veren de Özkök’ün kendisidir. Tüm bu bilgiler ilgili yetkili birimlerce tespit edilmiştir."
Bakalım Özkök hakkında gereği yapılacak mı? Yoksa görmezden mi gelinecek? Bazıları FETÖ ile mücadelede samimi mi değil mi göreceğiz. Medyadan zaten umudum yok. Ben millete bakarım, sadece millete. Önemli olan milletin kendisidir.
 
CEM KÜÇÜK'ÜN DİĞER YAZISI İÇİN TIKLAYIN
Ahmet Küçükbay konusunda vicdanınız rahat mı?

 
  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
604510 https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/604510.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Kapat
KAPAT