BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Sözcü-Odatv çetesi ve tüm darbecilerle mücadeleye devam

Dört bir taraftan akın akın İhlas Medya Grubumuza saldırıyorlar. Ulusalcı-solcu darbeciler, bu DEVLET için şu an temel tehdittir, diye ifade ettiğimiz günden beri bizlere saldırıyorlar. Hem Fetullahçı darbeciler hem ulusalcı darbeciler karşısında İhlas Medya Grubumuz dimdik durduğu için saldırıyorlar. Bu medya grubu Kemalist görünümlü Gülenistlerle ölümüne mücadele ettiği için saldırıyorlar. Topunuz gelin, biz hepinize yeteriz. Sonuna kadar tüm darbecilerle mücadele edeceğiz.
17-25 Aralık darbesinin FETÖ medya ayağı Sözcü-Odatv çetesiyle de sonuna kadar mücadele edeceğiz. Sözcü-Odatv’nin güvenlik bürokrasisindeki adı çetedir. Bu çeteyle ilgili hukukun gereğini yapması için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Şu an kamu görevlileri içinde bu Sözcü-Odatv çetesine dokunulmaması için çalışan “ulusalcı solcu darbeci” güçler olduğunun farkındayız.
İşte işkenceci Nurettin Soyer bu ulusalcı-sol darbeci çizginin en önemli temsilcisidir. Bakın bu işkenceci darbeci Soyer’i en çok destekleyen Sözcü-Odatv çetesidir. CHP de Nurettin Soyer'in yaptığı işkenceleri alenen savunuyor. Çünkü CHP'nin de iktidara gelmek için bir hükûmet darbesinden başka umudu yoktur. O yüzden hem Kemalist bir darbe teşebbüsü olan 27 Nisan 2007 e-Muhtırasını hem de Gülenist bir darbe teşebbüsü olan 17-25 Aralık’ı desteklediler. CHP zihniyeti darbecilikle eş bir zihniyettir. İşte o yüzden tüm darbelere karşı dimdik duran İhlas Medya Grubumuza saldırıyor CHP ve bu partinin müflis lideri Kılıçdaroğlu.
Fakat okurlarımız, bu ulusalcı-solcu darbeci takımının gücü milliyetçi-muhafazakâr demokrat yurtseverlerin yanında solda sıfırdır. Bu ulusalcı darbeciler, 17-25 Aralık darbe teşebbüsü sürecinde FETÖ ile iş birliği yapan adamlardır. Bunlar aynı zamanda dinimizin düşmanıdır. Bunlar Cumhur İttifakı'nın düşmanıdır. Sözcü-Odatv çetesi bu darbeci kesimin uzantısıdır.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kellesini almak isteyen alçaklarla ölümüne mücadele edeceğiz. Kahraman savcılarımızın 17-25 Aralık darbe teşebbüsünü sonuna kadar desteklemiş, FETÖ’cü olmamakla beraber FETÖ'ye yardım ve yataklık etmiş zihniyetle verdiği mücadeleyi de sonuna kadar destekleyeceğiz...
 
Cem Küçük'ün diğer yazısı için tıklayınız
Murat Kelkitlioğlu’nun CHP’yi karıştıracak iddiası
  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
606459 https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/606459.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Kapat
KAPAT