BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Cavit Çağlar 6 ay sonra Olay TV'yi ya kapatacak ya da bırakıp gidecek

Cavit Çağlar'ın bir dediği diğerini tutmuyor. Önce "Olay TV'yi sattım" dedi. Sonra Ekrem İmamoğlu'na yakın biri aldı haberleri çıkınca "Hisseler benim, kimseye satmadım" dedi.
Arada bir sessizlik oldu. Sonra "Olay TV benim" dedi. Kanalı toparlama işini Nuri Çolakoğlu'na verdi. NTV'yi kuran da Çolakoğlu'ydu. Tabii sıkı bir solcu olan Çolakoğlu ne kadar hükûmet muhalifi varsa hepsini işe aldı. Bir kere Nevşin Mengü'yü işe aldın mı niyetini belli etmiş oluyorsun.
Süleyman Sarılar, Alican Uludağ gibi isimleri de kanalın bünyesine katmışlar. Valla bu isimleri alıp, "Ben tarafsız olacağım" diyemezsiniz. Cavit Bey siz belki tarafsız olabilirsiniz ama hepsi hükûmet muhalifi bu isimlerle tarafsız olunamaz. İsteseniz de bu olmaz. Bir tane hükûmeti destekleyen isim yok orada. Varsa bana söyleyin lütfen.
Dün Habertürk'te Fatih Altaylı'ya da tarafsız olacağını söylemiş Cavit Bey. Ben medyayı bilen biri olarak söylüyorum, daha başlarken düğmeler yanlış iliklendi. Bu işin gitmeyeceği belli. Demedi demeyin; 6 ay sonra Cavit Çağlar ya kapatacak kanalı ya da bırakıp gidecek...
 
CEM KÜÇÜK'ÜN DİĞER YAZILARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN
  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
615307 https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/615307.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Kapat
KAPAT