BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

En zor zamanda Erdoğan’ın yanında olmak...

AK Parti 20 yıllık iktidarında çok badireler atlattı. E-Muhtıralar, kapatma davaları, PKK, FETÖ, darbe girişimleri vb. Hepsini atlattı AK Parti. Tabii Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muazzam liderliğinin bunda büyük etkisi var.
Zaman zaman bu 20 yılda "Erdoğan dönemi bitti" diye yan çizenler, yarı yolda bırakanlar oldu. 2007’de kendisini Cumhurbaşkanı adayı olarak görüp partiyi bırakanları herkes biliyor. "Darbeyle Erdoğan’ı devirecekler" deyip selam vermeyenler de az değildi.
17-25 Aralık’ta FETÖ’cü olmayıp FETÖ’nün kazanacağını varsayarak saf değiştirenler herkesin malumu. Hele hele en büyük Erdoğan destekçisi olup 7 Haziran 2015 seçimlerinde korkusundan kaçanlar vardı. “Erdoğan dönemi bitti” diye yaygara yapıyorlardı. Hepsi korkudan kaçtı, saf değiştirdi. En zor zamanda Erdoğan’ı bırakıp kaçıp gittiler. Zaten hepsinin de kariyeri de bitti itibarları da.
Şimdi de Erdoğan ve AK Parti zor dönemeçten geçiyor. Bize düşen zor zamanda Erdoğan’ı desteklemek. İnsanın karakteri en zor zamanda belli olur. İyi zamanda destekleyip kötü zamanda kaçmak karaktersizlerin işidir. Biz yapamayız onu.
Kazansa da kaybetse de Erdoğan’ın yanındayız. İnşallah bu zor süreç de atlatılır. Diyelim ki seçim kaybedildi. Saf değiştirecek değiliz. Ama hataları, yanlışları da söyleyeceğiz. Mantıklı ve akla uygun olan da budur.
 
  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
621792 https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/621792.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Kapat
KAPAT