Antalya'da sahile vuran cesetler kimler, neden öldüler, kaç kişi? || Antalya sahili son dakika ölüm haberleri

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Antalya'da sahile vuran cesetler kimler, neden öldüler, kaç kişi? || Antalya sahili son dakika ölüm haberleri

Gündem Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Antalya sahilinde bulunan cesetler sebebi ne, nereli, kaç kişi öldü? | Antalya sahilinden her gün yeni bir ceset haberi geliyor. Antalya’da sahile vurunca cesetlerin sebebi, nereli oldukları, kimlikleri merak ediliyor. Antalya kıyıya vuran insanlar neden öldü araştırılıyor. Konu ile ilgili açıklama geldi. Peki, Antalya sahilde bulunan cesetler neden öldü, gemi kazası mı cinayet mi? İşte Antalya'da sahile vuran cesetler kimler, neden öldüler, kaç kişi? Detaylar…

Antalya'da sahilde bulunan cesetler kimler? Antalya’da bulunan cesetler sahil şeridinde panik yaşanmasına neden oldu. Antalya'da sahile vuran cesetlerin sebebi, nereli oldukları, kimlikleri merak ediliyor. Peki, Antalya sahilde bulunan cesetler neden öldü, gemi kazası mı cinayet mi? İşte Antalya'da sahile vuran cesetler kimler, neden öldüler, kaç kişi? Detaylar haberimizde…

ANTALYA’DA SAHİLE VURAN CESETLER

Antalya'nın Serik ilçesinde 500 metre aralıkla sahile vurmuş 2 ceset daha bulundu.

Kadriye Mahallesi'nde otel çalışanlarının sahilde ceset olduğu ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yapılan incelemede sahilde 500 metre aralıkla cinsiyetleri ve kimlikleri belirsiz, iskelet haline gelmiş 2 ceset bulundu.

Cesetler, otopsi ve kimlik tespiti için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Antalya'da sahile vuran cesetler kimler, neden öldüler, kaç kişi? || Antalya sahili son dakika ölüm haberleri

Öte yandan, Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde karadan ulaşımın olmadığı sahilde kadın cesedi bulundu.

Kara yoluyla ulaşımın olmadığı Gökyar Burnu mevkisinde sahilde ceset görüldüğü ihbarı üzerine bölgeye sahil güvenlik ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Yapılan incelemede bir kolu olmayan kadın cesedi bulundu.

Ceset, otopsi ve kimlik tespiti için Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Manavgat ilçesinin Çenger Mahallesi'ndeki sahilde 17 Ocak'ta başı ve bir kolu, bir gün sonra da Alanya ilçesinin Konaklı Mahallesi sahilinde belden yukarısı olmayan çocuk cesedi bulunmuştu.

Önceki gün Manavgat'ın Çenger ve Denizkent mahallelerinde cinsiyeti belirlenemeyen 2 ceset, Serik ilçesinin Kadriye Mahallesi'nde de genç bir kadına ait olduğu tespit edilen ceset kıyıya vurmuştu.

Dün de Aksu ilçesinde sahile vurmuş bir ceset daha bulunmuştu.

Antalya'da sahile vuran cesetler kimler, neden öldüler, kaç kişi? || Antalya sahili son dakika ölüm haberleri

Antalya Valiliğinden yapılan açıklamada, kıyıya vuran 6 cansız bedenden birinin bir süre önce kaybolan M.Ş.E'ye ait olduğunun değerlendirildiği, 5 cansız bedene ait ayakkabı ve kıyafetlerin üretim yerinin Suriye olduğu bildirilmişti.

Açıklamada, 11 Aralık 2023'te Lübnan ile Suriye arasındaki sahil bölgesinden yaklaşık 90 kişiyi taşıyan teknenin Kıbrıs'a doğru hareket ettiği ve sonrasında bağlantının kesildiği belirtilerek, bahse konu cansız bedenlerin akıntı, rüzgar ve dalga sebebiyle Antalya kıyı hatlarına sürüklenebileceği ihtimalinin değerlendirildiği kaydedilmişti.

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...