Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

CHP Bakırköy Belediye Başkan Adayı Ayşegül Ovalıoğlu kimdir? Ayşegül Ovalıoğlu kaç yaşında ve nereli?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
CHP Bakırköy Belediye Başkan Adayı Ayşegül Ovalıoğlu kimdir? Ayşegül Ovalıoğlu kaç yaşında ve nereli?
Bakırköy, Aday, Haber

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Cumhuriyet Halk Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Ayşegül Ovalıoğlu oldu. Yerel seçim hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine kısa süre kala adaylar belli olmaya devam ediyor. Vatandaşlar oy vereceği adayları sorguluyor. CHP, Bakırköy Belediyesi adayı olarak Ayşegül Ovalıoğlu’nu açıkladı. Peki, CHP Bakırköy Belediye Başkan Adayı Ayşegül Ovalıoğlu kimdir? Ayşegül Ovalıoğlu kaç yaşında ve nereli? Mesleği ne? İşte hayatı...

CHP'nin Bakırköy Belediye Başkan adayı belli oldu. 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine kısa bir süre kala partiler adaylarını birer birer açıklıyor. Cumhuriyet Halk Partisi 31 Mart 2024 yerel seçimlerde gösterilecek olan adayları duyurmaya devam ediyor. 2024 yerel seçimlerinde rekabet edecek adaylar merak ediliyor. Vatandaşlar 2024 yerel seçimlerde oy vereceği adayları araştırmaya başladı. CHP, Bakırköy Belediyesi adayı olarak Ayşegül Ovalıoğlu’nu açıkladı. Peki, CHP Bakırköy Belediyesi adayı Ayşegül Ovalıoğlu kimdir? Ayşegül Ovalıoğlu kaç yaşında ve nereli? İşte, hayatı ve kariyeri.

CHP BAKIRKÖY BELEDİYESİ ADAYI AYŞEGÜL OVALIOĞLU KİMDİR, MESLEĞİ NE?

Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu’nun tıbbi uzmanlık alanı nöroloji cerrahisidir. Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu, son olarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde görev yaptı. Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu'nun eşi Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu'dur. Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu, 2015 yılında AK Parti'den adaylık başvurusunda bulunmuştur.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...