Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Mesut Kösedağı kimdir? CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı Mesut Kösedağ’ın hayatı…

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Mesut Kösedağı kimdir? CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı Mesut Kösedağ’ın hayatı…
Kadıköy, CHP, Haber

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

CHP'nin Kadıköy Belediye Başkan adayı olarak Mesut Kösedağ’ı ismi açıklandı. Peki, CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı Mesut Kösedağı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte, CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı Mesut Kösedağ’ın kariyeri…

CHP'nin Kadıköy Belediye Başkan adayı olarak Mesut Kösedağ ismi açıklandı. CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı olarak ismi açıklanan Mesut Kösedağ merak konusu edildi. Peki, CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı Mesut Kösedağı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte, CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı Mesut Kösedağ’ın hayatı…

MESUT KÖSEDAĞ KİMDİR?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde CHP Grup Sözcüsü ve Kadıköy Belediye Meclis üyesi olan Mesut Kösedağ gıda alanında işletmecilik yapmaktadır.. CHP'nin Kadıköy'deki eski isimlerinden biridir. 
1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Mesut Kösedağı ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Küresel Şehirler ve İstanbul Araştırmaları bölümünde yaptı. Askerlik hizmetini 2011 yılında kısa dönem olarak yerine getirdi. Reklam, satış ve organizasyon alanlarında uluslararası firmalarda çalıştı. 2013 yılında gıda sektörüne girdi ve bir şirketin ortağı oldu.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.