Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Murat Muratoğlu kimdir? Murat Muratoğlu kaç yaşında, nereli?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Murat Muratoğlu kimdir? Murat Muratoğlu kaç yaşında, nereli?

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Yaptığı yorumlar ile tüm dikkatleri üzerine çeken Murat Muratoğlu'nun kim olduğu merak ediliyor. Vatandaşlar arama motorlarınaMurat Muratoğlu'nun kim ve nereli olduğunu, kariyerini sorguluyor. Peki, ekonomi yazarı Murat Muratoğlu kimdir, nereden mezun? Murat Muratoğlu kaç yaşında? İşte biyografisi...

Sözcü TV'de Ebru Baki'ye konuk olan Murat Muratoğlu'nun kim olduğu araştırılıyor. Adından sık sık söz ettiren Murat Muratoğlu kimdir, nereli? Murat Muratoğlu mesleği ne, ne iş yapar? İşte tüm merak edilenler...

MURAT MURATOĞLU KİMDİR?

Murat Muratoğlu,1972 yılında dünyaya geldi. Murat Muratoğlu'nun babası Rahmi Turan'dır. Murat Muratoğlu, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü'nü bitirdi. Murat Muratoğlu, 1999 yılında Pınar Oğuz ile evlendi. Çiftin 2 çocuğu var.

MURAT MURATOĞLU'NUN KARİYERİ VE HAYATI

Murat Muratoğlu  Emtia borsasında 1 sene çalıştı.20’li yaşlarda Amerika’da en genç broker lisansına sahip isimlerden biri olan Muratoğlu, ani bir kararla Türkiye’ye döndü. Yerli, yabancı birçok kurumda hazine, fon yönetimi, özel bankacılık, eğitim, danışmanlık gibi birçok alanda çalıştı.

Sade ve anlaşılır bir dille halkın anlayacağı ekonomi yazıları yazan Muratoğlu, 1995 itibaren Meydan, Gözcü, Referans gazetelerinde yazı yazdı.

Birçok TV programına konuk olarak katılan Muratoğlu, 2018-2019 yayın döneminde Ekoparazit isimli ekonomi programını da yapmıştır.

Son 2 yıldır sosyal medyaya duyduğu ilgiyi, YouTube kanalı açarak bir adım öne taşımıştır.Murat Muratoğlu babası Rahmi Turan gibi Sözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır. 

 

 

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...