Suicide Squad: Kill the Justice League'den Harley Quinn odaklı yeni fragman

Warner Bros. Games, merakla beklenen yeni Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu için özel bir Harley Quinn fragmanı yayınladı.

- Güncelleme Tarihi:
Suicide Squad: Kill the Justice League'den Harley Quinn odaklı yeni fragman
Teknoloji|Editör: Efrahim Aslan

Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu için geri sayım başlamış durumda. PlayStaiton 5, Xbox Series X/S ve PC platformlarında yayınlanacak olan Rocksteady Studios imzalı oyun, Warner Bros. Interactive imzasıyla 2024 yılının başlarında hayranlarıyla buluşacak.

DC Universe dünyasını heyecan verici bir şekilde video oyunu dünyasına aktaran Suicide Squadoyunu, yeni bir fragman videosu ile hayranlarıyla buluştu. Yayınlanan fragmanda oyunun ana kahramanı olan Harley Quinn karakterine odaklanıldı.

YENİ SUICIDE SQUAD FRAGMANI YAYINLANDI

Warner Bros. Games tarafından resmi YouTube hesabı üzerinden paylaşılan tanıtım fragmanı, hayranları 43 saniyelik heyecan verici bir ön bakışa davet ediyor. Oyunun baş karakteri olarak karşımıza çıkacak Harley Quinn'in eğlenceli tarzı ve sürükleyici hikayesinden ilk ipuçları paylaşılıyor.

Warner Bros. ekibi her geçen gün yeni oyun ile ilgili daha fazla ayrıntıyı gözler önüne seriyor. Şirket geçtiğimiz günlerde oyunun geçmişine ve oynanış detaylarına ilişkin bazı ayrıntılara yer vermişti. Şimdi ise ekip, oyunun kahramanlarını ayrıntılı bir şekilde incelemeye sunuyor.

İlk olarak Harley Quinn'e yer veren geliştiriciler, sonrasında ise Captain Boomerang, Deadshot ve King Shark gibi kahramanların da özel fragmanlarını yayınlayacak.

1 MİLYON TL'YE LİSTELENDİ

Heyecanla beklenen yeni video oyunu, geçtiğimiz günlerde Epic GamesStore'da Türkiye'deki kullanıcılar için yanlışlıkla bedava siparişe açılmıştı. Bunun üzerine pek çok kişi oyunu indirmeye çalışırken, şirket bir yanlışlık sonucu ücretsiz yayınlanan oyunu geri toplamıştı.

Şimdi ise Epic Games Store ön satış sayfasını tamamen erişime kapattı. Fakat sitede ilginç bir afiş dikkat çekti. Suicide Squad: Kill The Justice League oyunu ön satışlarda 999 bin 999 TL fiyat etiketi ile listelendi.

Kaynak: Warner Bros. Games
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...