Bihter filmi nerede yayınlanacak? Bihter hangi platformda, sinemada var mı?

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Türkiye Gazetesi / Kaynak: Türkiye Gazetesi
Bihter filmi nerede yayınlanacak? Bihter hangi platformda, sinemada var mı?

Halid Ziya Uşaklıgil'in 1900'lerde yayınlanan Aşk-ı Memnu adlı romanında yer alan Bihter karakterinin hayatını konu edinen Bihter filmi nerede yayınlanacak? Bihter hangi platformda, sinemada var mı?

Aşk-ı Memnu adlı romandan uyarlanan Bihter filmi, başrol oyuncuları ve konusuyla sinemaseverlerin dikkatini çeken bir yapım oldu. Filmin hangi platformda yayınlanacağına dair detayları sizler için derledik.

BİHTER FİLMİ NEREDE YAYINLANACAK?

16 Kasım 2023 tarihinde ilk kez izleyiciyle buluşan Bihter filmi, Amazon Prime platformu üzerinden yayınlanmakta.

BİHTER FİLMİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Bihter, Halit Ziya Uşaklıgil'in unutulmaz eseri "Aşk-ı Memnu"dan uyarlanıyor. Bihter'i başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandırırken Behlül'ü Boran Kuzum, Nihal rolünü Helin Kandemir, Bihter Ziyagil'in annesi Firdevs Yöreoğlu'nu ise Hande Ataizi canlandırıyor.

Filmle resmi anlaşma yapıldıktan sonra sosyal medya hesabından duyuru şu şekilde paylaşılmıştı;

"Harika bir haberimiz var! Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant ve Hande Ataizi'nin olduğu Bihter filmi yıl sonunda yayına girecek. Bu haberle birlikte yeni yerli yapımların da platformumuza ekleneceğini duyurmuş olalım. Bizi takipte kalmanın en iyi zamanı."

Bihter filmi nerede yayınlanacak? Bihter hangi platformda, sinemada var mı?

"BAŞLIYORUZ" DİYEREK PAYLAŞMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde izleyicyle buluşan Bihter filminde Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, yer alıyor. 

Filmin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah da Nisan ayında filmin çekimlerinden bir karesini "Başlıyoruz" yazarak paylaşmıştı.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...