Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Cemre tarihleri ne zaman? 2024 yılında ilk cemre ne zaman düşecek?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Cemre tarihleri ne zaman? 2024 yılında ilk cemre ne zaman düşecek?

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Cemre düşme tarihleri araştırılmaya başlandı. İlkbaharın müjdeleyicisi cemre havaya, suya ve toprağa düştü mü? Cemre ilk nereye düşer? Cemre düşme tarihleri 2024 haberimizde...

Cemre düşme takvimi vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İlk cemre ne zaman, nereye düşecek, sorusu arama motorlarında sorgulanıyor. 2024 cemre düşme tarihleri haberimizde...

CEMRE DÜŞME TARİHLERİ NE ZAMAN?

Cemre ilk olarak havaya, ardından suya ve toprağa düşüyor. İlk cemrenin düşme tarihi araştırılıyor. 2024 yılının ilk cemre düşme tarihi ne zaman? Düştüğü yerin ısındığı söylenen cemre düşmesi  üç kez gerçekleşiyor. 

İLK CEMRE DÜŞTÜ MÜ?

Cemre kelimesi arapça bir sözcüktür. Kor durumundaki ateş demektir. Cemre sıcaklık olarak tanımlandığı gibi sıcaklığın yükselişini temsil eder.  Cemre, yedişer gün düşer. 2024 yılında ilk cemre 19-20 Şubat tarihleri arasında havaya düşecek. İkinci cemre ise 26-27 Şubat tarihleri arasında suya ardından üçüncü cemre  5-6 Mart tarihleri toprağa düşecek.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...