Çubuk Belediyesi hangi partiden? Çubuk Belediye Başkanı kimdir, kaç yaşında?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Çubuk Belediyesi hangi partiden? Çubuk Belediye Başkanı kimdir, kaç yaşında?

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Çubuk Belediye Başkanının kim olduğu merak edilirken vatandaşlar Çubuk Belediyesi hangi partiden? Çubuk Belediye Başkanı kimdir, kaç yaşında? sorularını araştırmaya başladı. İşte merak edilenler...

Son zamanlarda gündemde yer alan Çubuk Belediyesinin hangi partiden olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında aratılan Çubuk Belediyesi hangi partiden? Çubuk Belediye Başkanı kimdir, kaç yaşında? sorularının cevabı ise haberimizdedir.

ÇUBUK BELEDİYESİ HANGİ PARTİDEN?

Çubuk Belediye Başkanı görevini Baki Demirbaş yapmaktadır. 

ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANI BAKİ DEMİRBAŞ KİMDİR?

Baki Demirbaş, 20 Şubat 1976 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Yıldırım Beyazıt İlkokulunda bitiren Demirbaş, Çubuk Lisesinde eğitimine devam etti. 1999 senesinde Ankara Barosuna bağlı olarak avukatlık stajını bitirdi. 2000 yılında askerliğini Aydın'da yaptı. 

2002 senesinde itibaren de Çubuk’ta serbest avukat olarak çalışmaya başladı.

Çubuk İbrahim Yılmaz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmeni olan Rabia Demirbaş ile evli olan Baki Demirbaş, iki çocuk sahibidir.

 

 

 

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...