Panikten gaz kolunu bırakmayı unuttu, telefon dükkanına daldı

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Panikten gaz kolunu bırakmayı unuttu, telefon dükkanına daldı

Gündem Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Ankara’da bir motosiklet sürücüsü, aracını park etmeye çalışırken yaşadığı heyecan sebebiyle bir telefon dükkanına daldı. Elini gaz kolundan çekmeyi unutan sürücünün kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Ankara'nın Çankaya ilçesi Necatibey Caddesi’nde bir sürücü, yeni aldığı motosikletini yol kenarına park etmeye çalıştığı esnada panikleyerek elini gaz kolundan çekmeyi unuttu. Hızla telefon dükkanına dalan sürücü tezgahlara çarparak durabildi. Kazada can kaybı veya yaralanma yaşanmazken, dükkanda maddi hasar oluştu.

'PANİKLEYİNCE GAZ KOLUNU BIRAKAMADI'

Olayla ilgili konuşan esnaf Hamza Mardinli, "Motorcu kaldırımın üzerine çıkıp yanaşmak istedi. Aracı zorlarken hızını alamayıp içeriye daldı. Panikleyince gaz kolunu bırakamadı. Ne olduğunu anlamadık. Hemen yanına koşup motorun kontağını kapattık. Sürücünün durumunu kontrol ettik. Dalgın bir anına geldiğini ve motoru yeni aldığı için alışamadığını söyledi. Sağlık durumu iyi, dükkanda ufak tefek hasarlar oluştu" dedi.

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...