Dolar ve Euro ne kadar oldu? 29 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün kaç?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Dolar ve Euro ne kadar oldu? 29 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün kaç?

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Serbest piyasada dövizde son durum ne, soruları hız kazandı. Son dönemde Dolar ve Euro'da yaşanan değişimler nedeniyle milyonlarca kişi dolar fiyatlarını takip ediyor. Dolar TL kademeli yükseliş sürüyor. Peki, Dolar Euro kaç TL? Dolar kuru en son ne kadar oldu? Dolar, Euro, Sterlin kaç TL? 1 dolar şu anda ne kadar? İşte 29 Şubat güncel döviz kurları...

Dolar ve Euro alış satış fiyatlarında son durum haftanın dördüncü işlem gününde, vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Dolar/TL kuru, yükselişlerini yeni güne taşıdı. Dolar kuru 31 lira üstü seyrini koruyor. 29 Şubat Perşembe  euro, dolar, sterlin kaç TL? Dolar kaç lira?

DOLAR VE EURO BUGÜN KAÇ LİRA? 

Güncel dolar kuru vatandaşlar tarafından merak ediliyor.  Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça dolar fiyatını aratıyor.  Dolar/TL, yeni güne 31,22 ile zirve seviyesinde başladı. 

Dolar ve Euro ne kadar oldu? 29 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün kaç? - 1. Resim

EURO KAÇ TL?

Euro/TL ise 33,81 seviyesinde işlem görüyor.

STERLİN KAÇ TL?

Sterlin güne 39.50 seviyesinde başladı.

Dolar ve Euro ne kadar oldu? 29 Şubat Kapalıçarşı Euro Dolar kuru bugün kaç? - 2. Resim

KAPALIÇARŞI DÖVİZ KURLARI

Kapalıçarşı döviz kurlarının anlık alış satış fiyatlarında USD Dolar alış fiyatı 31.21 satış fiyatı ise 31.22 oldu. EUR Euro alış 33.70 satış ise 33.75 TL. GBP İngiliz Sterlini alış fiyatı ise 39.38 olurken satış fiyatı 39.58 TL seviyesinde.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...