6 köpek birden saldırdı, talihsiz kadını çığlıkları kurtardı! Dehşet anı kamerada

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:

Gündem Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Balıkesir'de 6 başıboş köpek bir kadına saldırdı. Kanlar içinde kalan kadın çığlık atarak yere yığıldı. Çevredekilerden biri sesi duyarak yardıma koştu. Sırtından ve ayağından yaralanan 57 yaşındaki kadının tedavisi kaldırıldığı hastanede sürüyor.

Bandırma'ya bağlı Yenisığırcı Mahallesi'nde 6 köpek yolda yürüyen 57 yaşındaki G.K. isimli kadına saldırdı. Neye uğradığını şaşıran kadın, köpeklerin arasından kurtulmaya çalışırken çığlıklar içinde yere düştü.

6 köpek birden saldırdı, talihsiz kadını çığlıkları kurtardı! Dehşet anı kamerada - 1. Resim

SIRTI VE AYAĞINDAN YARALANDI

Sırtından ve ayağından ısırılan kadın çevredekilerin müdahalesi ile kurtarıldı. Şoka giren kadın Bandırma Devlet Hastanesi'na götürülerek tedavi altına alındı. 

6 köpek birden saldırdı, talihsiz kadını çığlıkları kurtardı! Dehşet anı kamerada - 2. Resim

"ÇİĞ ETLE BESLENİYOR" İDDİASI

Mahalle sakinleri, köpeklerin mahallede bulunan bir küçükbaş hayvan çiftliği tarafından çiğ etle beslendiğini ve bu durumun köpeklerin saldırganlaşmasına neden olduğunu belirtiyorlar. Konu ile ilgili daha önce de şikayette bulunulduğu ancak bir sonuç çıkmadığı ifade ediliyor.

"BİR AN ÖNCE GEREĞİ YAPILMALI"

Yenisığırcı Mahalle Muhtarı Özden Gümüş İHA'ya yaptığı açıklamada, “Saldırıya uğrayan hemşehrimiz hakkını aramak için her yola başvuracağını söyledi. Gerekli işlemleri başlattı. Biz bu olay dolayısıyla çok üzgünüz. Tekrarlanmaması temennisindeyiz. Başıboş köpek sorunu son yıllarda ülke genelinde arttı. Belediyelerimizin bu konuda daha hassas davranması gerektiğini düşünüyorum. İnşallah böyle bir olayı tekrar yaşamayız,” dedi.

Köy İmamı Abdüsselam Koç, köpekler yüzünden camiye araçla gitmek zorunda kaldığını belirterek, “Yetkililerin bu konuda acilen önlem almasını istiyorum. Bir an önce gereği yapılmalı” ifadesinde bulundu.

Başıboş köpeklerden şikayetçi olan mahalle sakinleri konunun Bandırma Belediyesi nezdinde ivedilikle çözüme kavuşturulmasını istiyor.

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...