Rusya’da tavuklarını beslemek için kümese giden adam, karşılaştığı manzara ile şoka uğradı. Kümese giren adam, tavuğun hareketsiz bir şekilde durduğunu ve altında bir şeylerin kıpırdadığını fark etti. 

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI 

Tavuğu yerinden kaldırmak isteyen adam, uzun uğraşlar sonucunda tavuğun kanatlarını kaldırabildi. Karşılaştığı manzara ise tavuğun yavru kedileri korumaya aldığı ve kanatlarıyla ısıtmaya çalıştığı oldu. Kümes sahibi, gördüğü manzara karşısında duygusal anlar yaşadı. 

Yavru kedileri kanatlarıyla ısıttı.

NATO'dan Rusya'ya sert çıkış: Karşılık veririz NATO'dan Rusya'ya sert çıkış: Karşılık veririz NATO, Bulgaristan ve Romanya'daki ittifak askerlerinin çekilmesi, üslerin kapatılmasını isteyen Rusya'nın bu talebini geri çevirdi.

ABD Dışişleri Bakanı Blinken: "Rusya Ukrayna'ya saldırırsa şiddetli bir karşılık vermeye kararlıyız" ABD Dışişleri Bakanı Blinken: "Rusya Ukrayna'ya saldırırsa şiddetli bir karşılık vermeye kararlıyız" ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Ukrayna krizini diyalog ve diplomasi yoluyla çözmeye kararlı olduklarını vurgulayarak, "Ancak bunun imkansız olduğu ortaya çıkarsa ve Rusya Ukrayna'ya saldırmaya karar verirse müşterek, hızlı ve şiddetli bir karşılık vermeye de kararlıyız." dedi.

Rusya askeri tatbikat için Belarus’a iki S-400 gönderdi Rusya askeri tatbikat için Belarus’a iki S-400 gönderdi Rusya’nın, askeri tatbikatlar için Belarus’a iki S-400 hava savunma sistemi gönderdiği bildirildi.