Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Salih Güngör’den 4 gündür haber alınamıyor.

TÜM EKİPLER SEFERBER OLDU

Güngör’ün kaybolması üzerine endişelenen yakınları durumu emniyet ve jandarma ekiplerine bildirerek yardım istedi. Gelen ihbar üzerine ekipler arama kurtarma çalışmalarına başladı. Arama çalışmalarına katılan AKUT, OBAK, AFAD VE DAK ekipleri, Eskişehir – Ankara kara yolunda bulunan Kanlıpınar Göletii Alan’ında çalışmalara başladı.

DRONE İLE ÇALIŞMALARA DEVAM EDİLİYOR

22 yaşındaki genci bulmak için canla başla çalışan ekipler, arama çalışmalarının ikinci gününe drone ile devam etti. Gölette çalışmalarına devam eden arama kurtarma ekipleri, havadan incelemelerde bulunarak kayıp genci bulmaya çalışıyorlar. Ekipler gölet çevresindeki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

22 yaşındaki kayıp çocuk aramaya devam ediliyor 22 yaşındaki kayıp çocuk aramaya devam ediliyor Eskişehir’de yaklaşık 3 gündür kayıp olan 22 yaşındaki Salih Güngör’ün bulunması için arama kurtarma ekiplerince çalışmalar devam ediyor.

Çin'de sel felaketi: 21 ölü, 4 kayıp Çin'de sel felaketi: 21 ölü, 4 kayıp Çin'in Hubei Eyaleti'nde etkili olan şiddetli yağışlar sele neden oldu. Felakette 21 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi ise kayıp.

Avustralya “kayıp nesle” 55 bin dolar tazminat ödeyecek Avustralya “kayıp nesle” 55 bin dolar tazminat ödeyecek Avustralya hükümetinden dikkat çeken bir açıklama geldi, “kayıp nesil” olarak bilinen Aborjin çocuklarına 55 bin dolar (75 bin Avustralya doları) tazminat ödeyecek.