Survivor'da bireysele dönüldü. Şartlar ağırlaştıkça yarışmacıların hırsı da artıyor. Bu akşam dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli olacak.  Peki survivor'da kim elendi,, Survivor'da bu sezon büyük heyecan var. Her geçen gün oyunların ve ödüllerin büyüdüğü yarışmada eleme heyecanı da yaşanıyor. Herkes Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor eleme 2020! Survivor kim elendi, kim gitti sorularını soruyor.  Survivor eleme detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Surivor 7 temmuz da bir eleme olacak. Peki Survivor'da kim elendi. Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Survivor ikinci dokunulmazlık kim kazandı. İşte 7 temmuz survivor eleme detayları

Survivor'da elenen isim belli oldu

Survivor'e veda eden isim Sercan Yıldırım oldu

Survivor'da son büyük ödüle Yasin Cemal Can ve Sercan gittti.

Survivor 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor'da son dokunulmazlığı Sercan kazandı ve potaya Yasin'i soktu

SURVİVOR 2. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı dokunulmazlık oyununda bu sefer farklı bir durum yaşandı. Son 4 dokunulmazlık oyununda da dokunulmazlığı kazanan ve geçen haftaki 3 eleme adayını belirleyen Sercan dün akşamki dokunulmazlık oyununda erken elendi ve dokunulmazlık oyununun finali Cemal Can ve Barış arasında yapıldı. Ve 5 Temmuz Survivor dokunulmazlık oyununun kazananı CEMAL CAN oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da Cumartesi günü haftanın ilk eleme adayı bireysel dokunulmazlığı kazanan Sercan tarafından belirlendi. Sercan geçen haftaki stratejimi uygulamayı düşünüyorum diyerek ilk eleme adayı olarak BERKAN'ın ismini verdi.

Dün akşam ise haftanın 2. eleme adayı dokunulmazlığı kazanan Cemal Can tarafından belirlendi. Cemal Can, "Limitlerimi en çok zorlayan ismi söylemek istiyorum. Ona teşekkür etmek istiyorum. Onun sayesinde kendimdeki gücü bulabildim. O yüzden Sercan demek istiyorum" dedi. Böylece 2. eleme adayı SERCAN oldu.

ACUN ILICALI'DAN İLGİNÇ SORU

Survivor konseyince Acun Ilıcalı yarışmacılara "Elenen hangi yarışmacı adada olsun isterdiniz" diye soru sordu. Ilıcalı'nın sorduğu soruya yarışmacılar tek tek yanıt verdi. Yarışmacıların yanıtları şu şekilde gelişti;

Sercan => Aycan
Elif => Ersin
Berkan => Nisa
Cemal => Nisa
Yasin => Evrim
Barış => Şaziye