46 yaşındaki eski İngiltere kaptanı, yıldız futbolcu Katar’da düzenlenecek 2022 FIFA Dünya Kupası için devasa bir anlaşmaya imza atıyor. Geçtiğimiz günlerde Doha’da görünen David Beckham turistik yerleri gezmişti.

The Sun’da yer alan habere göre yıldız futbolcu Katar hükümetiyle 10 yıl sürecek futbol elçiliği anlaşması yaklaşık 150 milyon sterlin (180 milyon Euro) değerinde.

Gelecek ay resmi olarak açıklanacak anlaşmada Beckham, Dünya Kupasının yüzü olacak. Yıldız futbolcunun Arap dünyasında yapılacak ilk Dünya Kupası’nın Katar’da turizm ve kültür açısından olumlu etkileyeceğine inanılıyor.


Yıldız futbolcu Katar hükümetiyle 10 yıl sürecek futbol elçiliği anlaşması yaklaşık 150 milyon sterlin (180 milyon Euro) değerinde.

David Beckham’ın çevresinden yapılan açıklamada futbolcunun turnuva için heyecanlı olduğu futbolun birçok alanda iyilik gücünün olduğuna inandığı ifade edildi.

Katar, David Beckham ile yapılan bu anlaşma ülkenin tanıtımında daha fazla kişiye ulaşılıp daha fazla turist teşvik etmeyi umuyor.

Hayranların gözünden kaçmadı: David Beckham botoks yaptırdı iddiası Hayranların gözünden kaçmadı: David Beckham botoks yaptırdı iddiası Geçtiğimiz günlerde bir törene katılan dünyaca ünlü eski futbolcu David Beckham'ın yüzündeki dolgunluk dikkatli hayranları tarafından botoks yaptırdığına yoruldu.
Çocukları jet-ski kullandı, polis Beckham'ı 45 dakika sorguladı Çocukları jet-ski kullandı, polis Beckham'ı 45 dakika sorguladı İtalya'da ailesi ile birlikte tatil yapan David Beckham, çocuklarının 18 yaşından küçüklerin sürmesi yasak olan jet-ski kullanmasının ardından polis tarafından sorgulandı.