Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Sessizliğini bozdu! Fatih Terim tarihin en büyük savaşını başlattı! 'Hazır olsunlar'

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Sessizliğini bozdu! Fatih Terim tarihin en büyük savaşını başlattı! 'Hazır olsunlar'
Fatih Terim, Haber

Spor Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Ünlü futbolcuları dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan'ın Fatih Terim'den para aldığı iddiaları gündemi sallamıştı. Terim, konu hakkında sessizliğini bozarak "Tarihin en büyük hukuk savaşını başlatıyorum" dedi.

Türk futbolunun iz bırakan teknik direktörlerinden Fatih Terim, sezon zamanlarda hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Milliyet'te Ferit Zengin imzalı habere göre Terim, “Yılların Fatih Terim kompleksini dışa vurma fırsatı bulanlar, ilgimin olmadığı bir davaya beni karıştırmaya çalışıyor. Ne alacağım vardır ne de vereceğim. Benim adımı karıştıranların aleyhine, tarihin en büyük hukuk savaşını başlatıyorum. Hazır olsunlar” ifadelerini kullandı. 

Sessizliğini bozdu! Fatih Terim tarihin en büyük savaşını başlattı! 'Hazır olsunlar'

FATİH TERİM'İN SAVCILIK İFADESİ

"İşlerimin yoğunluğu sebebiyle, finansal işlerime şahsen vakit ayıramamaktayım. Bütün bankacılık işlemlerimi birlikte çalıştığım bankada çalışanlar yönetmekteydi. Hayatımda hiçbir zaman o bankanın hem Florya'daki hem de Levent'teki şubesine gitmedim. Paraya ihtiyacım olduğu zaman ise yakınlarımdan, aile dostlarımdan isterim. Onlar gidip gerektiğinde bankadan parayı çekip bana getirirler. Bazen de yanımdaki çalışanlarım ihtiyacım olan parayı bankadan alıp bana getirip verirler."

"Bir takım belgelere imza atmam gerektiğinde ise zaman zaman Seçil Erzan yanıma gelip Florya'daki tesislerde imzamı alırdı. Hatta evime de geldiğinde belgelere imza atmışlığım olmuştu. Bahsedilen fon ile yakından uzaktan ilgim yoktur. Şöyle ki bu fon için kimse benden bu zamana kadar herhangi bir para istemedi. Bu fon ile alakalı Seçil Erzan'a hiç para vermedim."

Fakat ben zaman zaman çalıştığım bankacılara durumumun ne olduğunu sorarım. Onlar da bana parasal durumuma ilişkin excel tablosu olacak şekilde bir görsel fotoğraf çekip bana yollarlar. 6 Nisan'da hesabımda ne olup bittiğini öğrenmek için bankada çalışan Rüya hanımla mesajlaştım. Gönderdiği excel tablosunda 3 kalem gözükmekteydi. Birincisinde 219 bin 300 dolar, 47 bin 400 lira ve 3 milyon dolar şeklinde bilgiler yer alıyordu."

Düzenleyen:  - Spor
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...