Sene başında içerik oluşturuculara 'soru-cevap' özelliğini sunan TikTok, böylece takipçiler ile iletişimi artırmayı hedeflemişti. Bu özellikle birlikte içerik oluşturucuları takipçilerine çeşitli sorular yöneltip, onlardan aldıkları cevaplarla sosyal ortam kurabiliyorlardı.

TikTok, bu beğenilen özelliği bir süre sonra yayından çekti. Şimdi ise daha fazla seçenekle tekrardan platforma dahil edildi.

SORU-CEVAP ÖZELLİĞİNE YENİLİK

Sosyal Medya Danışmanı Matt Navarra, twitter hesabından bu özelliğin bazı yeniliklerle geri döndüğü haberini verdi. Kullanıcılar artık soru-cevap özelliğinin profillerinde görünür halde olup olmayacağını seçebilecekler. Bunun yanı sıra, yöneltilen sorulara kimlerin cevap verebileceğini de seçme imkanına sahip olacaklar.

TikTok'tan paylaştı, başına dert oldu: 8 bin 692 lira ceza yedi TikTok'tan paylaştı, başına dert oldu: 8 bin 692 lira ceza yedi Evinde beslediği Afrika kökenli piton yılanın görüntüsünü TikTok'tan paylaşan B.M. isimli gence 8 bin 692 lira para cezası kesilirken, ekipler tarafından el konulan yılan hayvanat bahçesine teslim edildi.

TikTok’un zengin çocukları!  Her ay yüz binlerce dolar kazanıyorlar TikTok’un zengin çocukları! Her ay yüz binlerce dolar kazanıyorlar Popüler sosyal medya uygulaması TikTok'ta bazı çocuk kullanıcılar, insanların ortalama aylık gelirlerinin üzerinde kazanç elde ettikleri belirlendi.

TikTok videosu için fiziksel engelli öğretmenini hastanelik etti! TikTok videosu için fiziksel engelli öğretmenini hastanelik etti! ABD’de TikTok uygulamasında trend olan “Öğretmenini tokatla" akımı kötü bitti. TikTok uygulamasına video çekmek için fiziksel engelli öğretmenini tokatlayan öğrenci, öğretmenini hastanelik etti.