Denizli'de mola hakkını kullanan doktor kabusu yaşadı. Hastanenin bahçesinde bulunan bankta oturan dokturun yanına bir şahıs yaklaştı. Sakladığı bıçağı bir anda çıkararak doktorun bacağına sağlayan şahıs, olay yerinden uzaklaştı. Doktora ilk müdahaleyi mesai arkadaşları yaptı.

Doktorun bıçaklandığı bank.

BİR ŞEY SORMA BAHANESİYLE YAKLAŞIP BIÇAKLADI
Olay, Merkezefendi ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, özel bir hastanede görev yapan doktor Göktürk K., dinlenmek için binanın önünde bulunan banka oturdu. Bu sırada doktorun yanına kimliği henüz belirlenemeyen şüpheli gelerek "Hocam bir şey sorabilir miyim" dedi. Elinde bıçak bulunan şüpheli, doktoru ayağa kalktığı sırada baldırından bıçakladı. Kanlar içinde kalan doktor yardım isterken, şüpheli hızlıca olay yerinde kaçtı. İlk müdahaleyi meslektaşlarının yaptığı doktor hemen tedavi altına alındı. İhbar üzere bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler çevrede arama çalışması başlattı.
Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Doktor Ertan İskender'i bıçaklayan saldırgana dava açıldı Doktor Ertan İskender'i bıçaklayan saldırgana dava açıldı Ankara’da kendisini muayene eden doktor Ertan İskender’e bıçaklı saldırıda bulunan Bayram N. hakkında ‘kişinin yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle kasten öldürmeye teşebbüs’ ve ‘hakaret’ suçlarından dava açıldı.

Özel güvenlik görevlileri nöbetten dönen doktoru darp etti Özel güvenlik görevlileri nöbetten dönen doktoru darp etti İstanbul Bağcılar’da bir sitede yaşayan stajyer doktorun siparişini getiren kuryenin içeri alınmaması üzerine 3 özel güvenlik görevlisi ile doktor arasında çıkan tartışmada doktor cop ve tekmelerle darp edildi.

Doktorun boğazını kesen sanık 1 yılda serbest kaldı Doktorun boğazını kesen sanık 1 yılda serbest kaldı Mahkeme, Maçka Parkı'nda doktor Süleyman Sönmez'in boğazını kesen saldırgan Emrah Danışman'ın tahliyesine karar verdi. Kasten öldürmeye teşebbüsten yargılanan Danışman, 1 yıl sonra serbest kaldı.

Hastanede dehşet! Kendisini uyaran doktoru bıçakladı Hastanede dehşet! Kendisini uyaran doktoru bıçakladı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dehşet dolu dakikalar yaşandı. Doktor hastanede taşkınlık çıkaran şahsı uyardığı için bıçaklandı...